Poznaj korzyści z peelingów medycznych.


Jesień zbliża się małymi krokami, jest to więc świetny czas na zadbanie o naszą cerę. Po słonecznym lecie, nasza skóra będzie potrzebowała silnego wzmocnienia, a domowe kuracje nie zawsze są skuteczne w poprawie stanu naszej cery. Na szczęście z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna i peelingi medyczne. Przeczytaj jakie korzyści, niesie za sobą ten zabieg.
Peeling medyczny, to zabieg, który polega na nałożeniu na skórę twarzy silnej substancji złuszczającej. Odpowiednio dobrany preparat sprawi, że nasz naskórek będzie się złuszczał nawet przez kilka dni. peeling kawitacyjny Poznań. W tym czasie, odbudowywany będzie nowy naskórek, dzięki czemu drobne blizny i przebarwienia (powstałe np. na skutek promieni słonecznych), będą rozjaśnione i mniej widoczne. Pamiętajmy też o odpowiedniej pielęgnacji po takim zabiegu. Kosmetolog, który go przeprowadza powinien doradzić nam kosmetyki, które pomogą w regeneracji podrażnionej skóry i zaleci stosowanie kremów z filtrem, gdyż peelingi zwiększają wrażliwość skóry na promienie słoneczne.
Wykorzystajmy zatem jesienny czas na porządną pielęgnacje naszej twarzy. Zadbajmy, by nasza uroda na kolejne wakacje była promienna i wzmocniona przed nadchodzącą zimą.

Polecane: makijaż permanentny Poznań.